Terminliste Salten 2020 PDF Skriv ut E-post
Skrevet av LF   
onsdag 13. november 2019 09:41

Terminliste Salten skyttersamlag 2020

Uke Dag Dato Sted Stevne Arrangør Merknad
      Innendørs Januar    
1 Fre-søn 3-5/1   Dobbeltstevne Saltdal  
1 Lør-søn 4-5/1 Bestemorenga Samling med Team Sørli Samlaget  
2 Fre-søn 10-12/1 Inndyr Dobbeltstevne Gildeskål  
3 Fre-søn 17-19/1 Steigen Dobbeltstevne Lakså  
4 Fre-søn 24-26/1 Bestemorenga Dobbeltstevne Bodø østre  
        Februar    
5 Fre-søn 31/1-2/2   Dobbeltstevne Sulitjelma  
6 Fre-søn 7-9/2 Bestemorenga Samlagsstevne 15 m Bodø østre Etter vedtatt turnus
7 Lør 15/2   Heli Team finale Kvæfjord  
8 Lør-søn 22-23/2   KM 15 m   Oppdateres
      Feltskyting      
9 Lør 29/2   Feltsamling   Oppdateres
        Mars    
9 Søn 1/3   Åpent stevne felt - SR 1 Saltstraumen  
10 Lør 7/3 Bestemorenga Åpent stevne felt - SR 2 Bodø østre  
11 Søn 15/3   Junkerdalstevnet/samlagsstevne felt - SR 3 Saltdal  
12 Lør 21/3   Åpent stevne felt - SR 4 Ørnes  
12 Lør 21/3   Åpent stevne felt Lakså  
13 Søn 29/3   Finale Salten Rundt - SR 5 Sulitjelma  
        April    
14 Søn 5/4   Åpent stevne felt Ytterstrand  
15       Påske    
16 Søn 19/4 Bestemorenga KM felt Bodø østre  
      Baneskyting      
17 Lør 25/4 Bestemorenga Baneåpning Bodøøstre  
        Mai    
18 Fre 1/5 Røssvoll 1. mai-stevner Røvassdalen  
19 Lør 9/5   Stevne?    
20 Lør 16/5 Bestemorenga Vårmønstring - AN 1 Bodø østre  
21 Tors-søn 21-24/5 Vestlandet Frende Cup runde 1 Florø/Førde/Gaular  
21 Lør 23/5   Åpent stevne - AN 2 Saltstraumen  
22 Lør 30/5   Gildeskålhelga Gildeskål  
        Juni    
23 Fre-søn 5-7/6   Kanonhelga Røvassdalen/Dunderlandsdalen/Bjøllånes  
24 Lør 13/6   Åpent stevne - AN 3 Røsvik  
24 Lør 13/6   Laksåstevnet - AN 4 Lakså  
25 Fre-lør 19-20/6 Nordvika Valnesfjordstevnet - AN 5 / uttaksskyting for samlagsskyting Info kommer  
25 Lør 20/6   Dobbeltstevne Sulitjelma  
26 Søn 28/6 Prestmoen Samlagsstevnet - AN 6 Saltdal  
        Juli    
27 Ons-lør 1-4/7 Råvatn NNM bane og felt Øvre Målselv  
28 Ons 8/7   Organisasjonsmedaljen Beiarn/Gildeskål/Lakså  
28 Lør 11/7 Prestmoen Saltdalstevnet - AN 7 Saltdal  
29            
30       August    
31            
32 Ons-lør 5-8/8 Østlandet Frende Cup runde 2  Åmot/Nordskogbygda/Trysil  
33 Fre-fre 7-14/8   Landsskytterstevnet Elverum  
34 Fre-søn 21-23/8 Prestmoen Rana/Salten Saltdal  
35 Fre-søn 28-30/8 Midt-Norge Frende Cup finale Hovdebygda og Ørsta/Sykkylven/Sunnylven Ungdom/Veteran
        September    
36 Fre-søn 4-6/9 Lassbrenna Beiarstevnet - AN 8 Beiarn  
36 Fre-søn 4-6/9 Danmark Nordisk mesterskap    
37 Lør 12/9 Bestemorenga AN-finalen Bodø østre  
38            
39       Oktober    
40           Rapporteringsfrist Dugleiksmerket
41            
42            
      Innendørs      
43 Lør 24/10 Bestemorenga Dobbeltstevne Bodø østre  
44           Rapporteringsfrist Aktivitetskonkurransen
44 Lør 31/10   Dobbeltstevne Gildeskål  
        November    
45 Fre-søn 6-8/11 Bestemorenga Instruktørkurs 1 Bodø østre  
46 Lør 14/11   Dobbeltstevne Saltdal  
47 Lør 21/11   Ombudsmøte   Sted oppdateres
48 Tors-søn 26-29/11   Oslo Open    
        Desember    
49 Lør 5/12 Bestemorenga Dobbeltstevne Bodø østre  
50            
51            
52 Man-tirs 28-29/12 Bestemorenga Romjulsstevne Bodø østre  

BØS arrangerer samlagsmesterskap i skifelt og skogsløp med skyting. Datoer kommer.

Sist oppdatert mandag 02. desember 2019 23:11
 
 
Desember 2019
M T O T F L S
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Støttet av

Banner

Siste nytt

Hva slags skyting liker du best?